Hecněte se jako Jaroslava N.

My běžíme - sestřičky ze Sdílení se vezou!

(switch to English)
55 %
Vybráno: 5 500 z 10 000

Společně s Petrem Novákem, Zdeňkou Svobodovou a Janou Zatloukalovou se pokusíme uběhnout 10 km a získat finanční prostředky pro domácí hospic Sdílení. Když nám pomůžete výzvu naplnit, zajistíme tím společně benzín na provoz hospice na čtvrt roku.
Rádi děláme něco pro své zdraví a uběhnout 10 km je pro nás velká výzva. I když zrovna nejsme v nejlepší kondici, uvědomujeme si, jaké štěstí máme, že to můžeme alespoň zkusit.
24. března se postavíme v Jihlavě na start Axis noční desítky a jako běžečtí amatéři se pokusíme zdolat svůj absolutní rekord - 10 km. Nás pohání touha posunout své hranice a rádi bychom své úsilí spojili s dobrou myšlenkou. Sestřičky z domácí hospicové péče Sdílení jezdí ke svým pacientům v okruhu 20 km od Telče a snaží se u nich být co nejdříve. Ale my chvátat nemusíme. I když náš čas nebude nejrychlejší, nejdůležitější bude výsledek. Každá koruna, kterou pošlete, půjde na účet Sdílení. Ze srdce děkujeme každému, kdo nás podpoří.

Jaroslava N.

Vytvořte si vlastní výzvu

Děkujeme za registraci! Je to pro nás velká vzpruha a závazek. Pokud nás chcete podpořit víc, vytvořte si osobní výzvu a dejte lidem možnost podpořit vás. Rádi vám s tím pomůžeme krok za krokem.