Hecněte se jako Daniel M.

Jen neskončit brzy v hospicu alias poběžím pomalu

8 %
Vybráno: 2 000 z 25 000

Rád se zúčastním 24. března 1. běhu pro Hospic sv. Alžběty, ke kterému mám osobní vztah. Svých posledních pár týdnů života tam strávila moje babička a rovněž můj táta tam měl jít, kdyby se toho býval dožil. Vím, že v hospicu dělají maximum pro to, aby jim ještě alespoň jednou dokázali vykouzlit úsměv na tváři ...

Ještě nikdy jsem venku neběžel víc než 4 km. Na trenažéru ano, ale tyto výjimky by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Nicméně jsem slušný chodec, 12 km zvládnu za hodinu a 40 minut. Tak si říkám, že stejnou trasu bych mohl uběhnout ... hm, spíš překonat ... za hodinu a 12 minut. A jestli ne, tak za každou minutu ztráty přispěju 1000 kč na hospic sv. Alžběty. Co myslíte, jak to dopadne?

Ke 20.3. mám za sebou přesně nula naběhaných kilometrů, tak mi to určitě půjde. Svému cíli neběžet pod hodinu a 12 minut jsem přizpůsobil i přípravu. Jednak co se týká objemu tréninku, ale taky životosprávy, v tomto týdnu budu před vlastním během třikrát v hospodě.

Pokud chcete, můžete místo vlastních prvních jarních kilometrů poslat po proudu první jarní kapříky. Určitě doplují do správného přístavu. Díky předem.

Daniel M.

Vytvořte si vlastní výzvu

Děkujeme za registraci! Je to pro nás velká vzpruha a závazek. Pokud nás chcete podpořit víc, vytvořte si osobní výzvu a dejte lidem možnost podpořit vás. Rádi vám s tím pomůžeme krok za krokem.