Hecněte se jako Míša S.

BĚHEJ DOKUD MŮŽEŠ!

1000 %
Vybráno: 200 z 20

Milí sporťáci,
Je před námi výzva nejen sportovní, ale i šlechetná. 2.9.2018 se na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí koná Běh pro domácí hospic Vysočina (www.hospicvysocina.cz), který se stará o těžce nemocné a umírající lidi. Toto strašně smutné a těžké téma nezvládne každý, protože se smrti přirozeně bojíme. Je tady však něco, čeho se bát nemusíme, co zvládne každý a ještě tím uděláte dobrý skutek.
Přijď v neděli 2.9. 2018 ve 13:00 na Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí, zažij pěkné odpoledne pro děti i dospělé a odběhni, odejdi, či jakkoliv jinak překonej vzdálenost pouhých 3 km.
Varianta pro ty co se i tří kilometříků zaleknou: podpoř projekt finančně libovolnou částkou a podílej se na dobré věci na dálku.
Tedy dle názvu akce:
BĚHEJ DOKUD MŮŽEŠ...třeba jednou za velmi dlouhou dobu budeš rád, když za tebe poběží někdo další.

Celý tým Sportovního Centra VM se těší na další sporťáky, kamarády, rodiny a děti a v týmovém oblečení SCVM podpoříme všechny závodníky na trati, protože u této akce opravdu nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se. Na trati, z gauče, nebo nejlépe oboje;)

Za Tým SCVM
Míša Dvorská

Míša S.

Vytvořte si vlastní výzvu

Děkujeme za registraci! Je to pro nás velká vzpruha a závazek. Pokud nás chcete podpořit víc, vytvořte si osobní výzvu a dejte lidem možnost podpořit vás. Rádi vám s tím pomůžeme krok za krokem.