Hospic Anežky České

5. května 1170, Červený Kostelec 491 610 430

Již od vzniku prvního lůžkového hospice v ČR, který jsme založili, usilujeme o aktivní rozvoj v oblasti paliativní péče, tj. léčby zaměřené na mírnění příznaků nevyléčitelných nemocí. Naším cílem je poskytovat zdravotní služby tak, abychom zajistili pacientovi symptomatickou léčbu jeho potíží a zároveň umožnili důstojné a plnohodnotné prožívání posledních dní s jeho nejbližšími.

http://www.hospic.cz

Na co aktuálně sháníme peníze

Naší snahou je nyní zajistit pro mobilní hospic a ambulanci nové plnohodnotné zázemí. Toto zázemí je plánováno v objektu bývalých ateliérů Břetislava Kafky v Červeném Kostelci, které je třeba zrekonstruovat. Část nákladů na rekonstrukci pokryjeme díky dotaci Královéhradeckého kraje, zbývající částku, jak věříme, se nám podaří zajistit z darů jednotlivců a firem.

Již v minulosti se díky semknutí a štědrosti dárců podařilo vystavět velké dílo - první hospic. Dnes jsou lůžkové hospice s jedinou výjimkou již ve všech krajích v ČR. Pomozte udělat další krok v rozvoji hospicové paliativní péče a společně dejme DOMOV DOMÁCÍ PÉČI.

Plánované běhy pro Hospic Anežky České


V nejbližší době žádný běh neplánujeme, ale můžete nás i tak podpořit darem, osobní výzvou nebo nám pomoci běh zorganizovat.

20. září 2023

Výsledky 10. ročníku Běhu pro Hospic Anežky České

19. srpna 2022

Již za měsíc se uskuteční běh v Červeném Kostelci

14. června 2022

Registrace na běh pro Hospic Anežky České je otevřená