5. Běh městem šťastných lásek pro hospic v Telči

1. srpna 2021 3.0 km | 1.5 km

náměstí Zachariáše z Hradce, Telč

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Běh městem šťastných lásek na podporu mobilního hospice v Telči

REGISTRACE BUDOU OTEVŘENY 1. DUBNA 2021


Pátý ročník běhu pro telčský hospic se bude konat na náměstí Zachariáše z Hradce. Běh je vhodný pro všechny generace. Rozhodně není nutné běžet, chůze a jízda na invalidním vozíku se také počítá :-)

Trasy máme dvě. První trasa dlouhá 3 kilometry vede kolem historického centra Telče - zámeckým parkem, po hrázi rybníka až k sídlu Sdílení a zpět na náměstí. Druhá trasa je zkrácená přesně o 1,5 km, ale místo startu i cíle je stejné. V cíli čeká na každého medaile a na děti i diplom. Každý dospělý běžec dostane v cíli vratný kelímek s logem Sdílení. Předpokládaná účast je 700 běžců. Běh je neměřený, není to závod. Zaplacením startovného a koupí oblečení přispějete na provoz domácí hospicové péče a získáte skvělý pocit, že jste podpořili smysluplnou věc.

Přijďte si užít úžasnou atmosféru. Moc se těšíme na vaši účast! :)


Zde se můžete podívat na videa z předešlých ročníků - z roku 2017 a z roku 2018. 3. ročník byl oceněn v anketě Kraje Vysočina Skutek roku 2019. Děkujeme! Videospot si můžete prohlédnout zde.Plánované trasy

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Dítě do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
kolem centra Telče

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.

Kategorie
  • dospělý doporučený dar 200
  • dítě do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Kratší trasa kolem centra Telče. Vhodná pro seniory, malé děti, případně invalidní vozíky.

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.


Další informace najdete zde