5. Běh městem šťastných lásek pro hospic v Telči

1. srpna 2021 3.0 km | 1.5 km

náměstí Zachariáše z Hradce, Telč

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Běh městem šťastných lásek na podporu mobilního hospice v Telči

KAŽDÝ SÁM ZA SEBE, ALE SPOLEČNĚ PRO HOSPIC SDÍLENÍ!


Pátý ročník běhu pro telčský hospic se koná od 1. do 7. srpna 2021 na náměstí Zachariáše z Hradce. Běh je vhodný pro všechny generace. Rozhodně není nutné běžet, chůze a jízda na invalidním vozíku se také počítá :-)

Loňský rok jsme si vyzkoušeli, že běh se dá pořádat i několikadenní a jelikož nevíme, jak se epidemiologická situace bude vyvíjet, zůstaneme u tohoto nápadu i letošní rok. Na zdolání trasy máte tedy úžasných 7 dní! :)


Startovní brána a náš stánek jsou celý týden od 10 do 17 hodin (v sobotu do 14 hod.) na náměstí v Telči. Ve stánku bude náš dobrovolník nebo dobrovolnice. Nahlásíte zde své jméno, zaplatíte startovné nebo nahlásíte registraci předem, dostanete indentifikační náramek a už bude na vás, jakým tempem trasu oběhnete - obejdete. Máme na vás ale velkou prosbu! Vyfoťte se u brány, sdílejte fotku s hashtagem #behmestemstastnychlasek nebo nám ji zašlete do Sdílení (email, messenger). Dejte takto i ostatním vědět, že podporujete náš hospic. Moc se na vaše fotky těšíme a s radostí je budeme sdílet ❤

V registracích již nelze objednat funkční mátové tričko s mottem "Běžím pro Sdílení" nebo běhací sukni s všitými kraťasy. Pokud budete mít o oblečení zájem, dokud budou zásoby, můžete si je zakoupit přímo na stánku.


Trasy máme dvě. První trasa dlouhá 3 kilometry vede kolem historického centra Telče - zámeckým parkem, po hrázi rybníka až k sídlu Sdílení a zpět na náměstí. Druhá trasa je zkrácená přesně o 1,5 km, ale místo startu i cíle je stejné. V cíli čeká na každého medaile a na děti i diplom.

Běh je neměřený, není to závod. Zaplacením startovného a koupí oblečení přispějete na provoz domácí hospicové péče a získáte skvělý pocit, že jste podpořili smysluplnou věc.

Přijďte si užít úžasnou atmosféru. Moc se těšíme na vaši účast! :)


Zde se můžete podívat na videa z předešlých ročníků - z roku 2017, z roku 2018 a z roku 2020. 3. ročník byl oceněn v anketě Kraje Vysočina Skutek roku 2019. Videospot si můžete prohlédnout zde.


Vážíme si podpory Nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek běhu až do výše 60 000 korun.


Plánované trasy

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Dítě do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
kolem centra Telče

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.

Kategorie
  • dospělý doporučený dar 200
  • dítě do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Kratší trasa kolem centra Telče. Vhodná pro seniory, malé děti, případně invalidní vozíky.

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.


Harmonogram běhu

Zde Vám přínášíme přehledný časový plán celé události. Dostavte se prosím včas. Těšíme se na vaši účast.

  • 10:00do 17 hodin - registrace na místě

Další informace najdete zde