Tak trochu jiný Poutní maraton - Ve zdraví i v nemoci, DOMA JE DOMA!

20. června 2020 42.2 km | 27.0 km | 12.0 km

Cheb

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Poutní maraton se letos běží i za vašimi humny:

Ve zdraví i v nemoci, DOMA JE DOMA!


Předposlední červnovou sobotu, 20. 6. 2020, pořádá Farní charita ChebBěžecká škola Miloše Škorpila a Římskokatolická farnost Cheb benefiční Tak trochu jiný Poutní maraton, který bude letos obohacen o více možností, jak se zapojit.


TŘI ÚROVNĚ ÚČASTI: 

1. VIRTUÁLNÍ - z vašeho obýváku on-line 

2. KDEKOLI - trasa v okolí vašeho bydliště či kdekoli jinde 

3. CHEBSKÁ - jedna z doporučených tras tras v okolí Chebu 

Všechny trasy na všech třech úrovních je možné absolvovat nejen během, ale také pěšky, na koloběžce, na kole či jakýmkoli jiným, vámi zvoleným způsobem nezahrnujícím umělý pohon. 


Celý výtěžek z jedenáctého ročníku Poutního maratonu bude věnován na činnost Hospice Sv. Jiří, který poskytuje služby umírajícím lidem v domácím prostředí na Chebsku a TachovskuProč byste měli zavítat právě k nám? 

Poutní maraton je sportovně-společenský benefiční happening, při kterém jsou účastníci zváni během - na kole - na koloběžce - pěšky apod. zdolat společně s druhými nebo sami chebskou nebo jakoukoli jinou trasu, kterou si vyberete. A pokud se chcete této akce zúčastnit, ale nemůžete z jakýkoliv důvodů ven, můžete z pohodlí svého domova sledovat běh ultramaratonce Miloše Škorpila či jiných účastníků, kteří se nechají sledovat. 

Tato akce je ojedinělá tím, že reaguje na aktuální situaci, kterou všichni prožíváme a nabízí možnosti zapojení, ze kterých si každý vybere. Zaběhnete, zajeďte, zajděte si sami či s rodinou nebo přáteli trasu, kterou si sami zvolíte a podpořte činnost Hospice.


Startovné je dobrovolné a je určeno na podporu služeb Hospice Sv. Jiří v Chebu a v Tachově. Jeho výše záleží na Vás a Vašich možnostech, ale budeme rádi za vaši velkorysost (Miloš Škorpil doporučuje příspěvek mezi 500 a 1000 Kč). 


Podpořit nás můžete zde: https://znesnaze21.cz/sbirka/maratonci-pomahaji-hospici-sv-jiri


Pro ty, pro které je tento způsob platby neschůdný, bude možnost své startovné vložit do kasičky veřejné sbírky, která bude k dispozici při registraci před chrámem sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu v sobotu 20. 6. od 7:00 do 11:00 a poté uvnitř chrámu po celý den do 18:00.


Pro každého registrovaného účastníka, který nějakým způsobem doloží, že zvládl jím zvolenou trasu v Chebu či v jím zvolené lokalitě a který jakoukoli částkou přispěl na benefiční účel akce, bude připravena tradiční placka Poutního maratonu. 

Pro první padesátku registrovaných, kteří pošlou dárcovský příspěvek ve výši 1000 Kč a vyšší, jsou připravené fotografie Ivany Čamkové, které autorka darovala Hospici, a další fotografie a obrazy bývalých klientů Hospice.


Plánované trasy

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
kombinovaný

Převýšení:
střední obtížnost

Trať pro zkušené matadory.

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
kombinovaný

Převýšení:
střední obtížnost

Pro středně pokročilé.

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
kombinovaný

Převýšení:
střední obtížnost

Pro začátečníky.


Harmonogram běhu

Zde Vám přínášíme přehledný časový plán celé události. Dostavte se prosím včas. Těšíme se na vaši účast.

  • 07:00Zahájení registrace
  • 11:00Ukončení registrace

Další informace najdete zde