Běh pro Petra | KVETEM PRO HOSPIC

1. května 2020 - 31. května 2020 1.0 km

Plzeň + celorepublikové okolí

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Běh pro Petra | KVETEM PRO HOSPIC


Míša Dvořáková Grünová a Gábina Bernardová zvou za sebe i za svou firmu GRÜNSPORT všechny milovníky pohybu na již třetí ročník charitativního běhu na počest jejich skvělého tatínka Petra Grüna. Nouzový stav v ČR nás přinutil letošní běh zrušit, ale společně běhat (nebo chodit) přesto chceme! Nevzdáme to.

Přidejte se k našemu snažení a ukažte spolu s námi, že to dáme i letos.

Vymyslely jsme totiž "plán B". Věnujeme běhu celý měsíc květen. Založily jsme facebookovou skupinu Kvetem pro hospic, komunitu těch, kteří se chtějí květnového běhání s námi zúčastnit. Význam je jasný: kvetem do krásy díky běhu a také díky dobré vůli

přispět na Hospic svatého Lazara v Plzni.


Jak na to? Ségry Míša Dvořáková Grünová a Gábina Bernardová (z firmy GRÜNSPORT) společně se všemi dalšími běžci budou na Facebooku nebo Instagramu celý květen přidávat fotky ze svých osobních běhů s hashtagem #kvetemprohospic a motivovat tím všechny ostatní.
Pokud se Vám náš nápad líbí, můžete se zapojit a darovat jakoukoli částku plzeňskému Hospici svatého Lazara. Náš závod totiž nevznikl jen z důvodu lásky k Petrovi a lásky k běhu. Má nést poselství. Má v sobě mít zamyšlení. Ať je květen měsícem radosti z běhu a dobrých skutků.

Plánované trasy

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 300

Povrch:
Jakýkoli máte rádi - podělte se o to, kudy jste běželi

Převýšení:
Cokoli Vám vyhovuje - pochlubte se u fotky s hashtagem, kolik jste naběhali

Přidávejte (na Facebooku nebo Instagramu) celý květen fotky ze svých osobních běhů s hashtagem #kvetemprohospic a motivujte tím všechny ostatní. Těšíme se na ně!


Další informace najdete zde