4. Běh městem šťastných lásek pro hospic v Telči

2. srpna 2020 1.5 km | 3.0 km

náměstí Zachariáše z Hradce, Telč

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Běh městem šťastných lásek na podporu mobilního hospice v Telči

Každý sám za sebe, ale společně pro hospic Sdílení!


Náš běh letos oblékl nový kabát a i vy můžete být součástí této proměny! Proč se letos nesejdeme tradičně první neděli v srpnu na náměstí v Telči, ale běh si můžete sami zaběhnout v období od 2. do 9. srpna?

Ve Sdílení jsme se shodli na tom, že naši klienti a rodiny, v nich pečujeme, jsou u nás na prvním místě. A tady vzniká naše obava, zda právě klienty naším během, v nynější situaci, neohrožujeme. Všichni zaměstnanci by byli v neděli na běhu a v pondělí bychom se rozjeli do rodin, kde pečujeme o staré a nemocné lidi... A to nám nepřijde vůči našim rodinám, kde pečujeme, zodpovědné.

Ve Sdílení se ale nevzdáváme a výzvám jdeme naproti! Jak bude tedy probíhat letošní ročník?

Na náměstí v Telči už můžete nyní vidět naši startovní bránu. V neděli se promění na bránu, kterou znáte z loňských ročníků a bude už na vás, kdy si běh zaběhnete v období od 2. do 9. srpna. Rušíme tedy po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí a jihlavskou epidemiologií hromadnou akci 2. srpna. Nebojte, o medaili ani trička nepřijdete! U brány bude celý týden od 10 do 18 hodin náš stánek, kde pro vás bude náš dobrovolník nebo dobrovolnice. Nahlásíte zde své jméno a už bude na vás, jakým tempem a kdy si trasu oběhnete - obejdete. Máme na vás ale velkou prosbu! Vyfoťte se u brány, sdílejte fotku s hashtagem #behmestemstastnychlasek nebo nám ji zašlete do Sdílení (email, messenger). Dejte takto i ostatním vědět, že navzdory situaci podporujete náš hospic. Moc se na vaše fotky těšíme a s radostí je budeme sdílet ❤


Tady se můžete podívat na videa z předešlých ročníků - z roku 2017 a z roku 2018. Loňský ročník byl oceněn v anketě Kraje Vysočina Skutek roku 2019. Děkujeme! Videospot si můžete prohlédnout zde.


Za Vaši podporu v tomto roce jsme velice vděčni. Výtěžek z letošní běhu bychom rádi použili na dofinancování vozidla pro domácí hospicovou péči a k pořízení přenosného ultrazvuku.

Vážíme si podpory Nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek běhu až do výše 60 000 korun.

Plánované trasy

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Dítě doporučený dar 50

Povrch:
Kratší trasa kolem centra Telče. Vhodná pro seniory, malé děti, případně invalidní vozíky.

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Dítě doporučený dar 50

Povrch:
Trasa kolem centra Telče

Převýšení:
rovina

Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Vhodná pro psy na vodítku. Rodinné startovné zahrnuje dva dospělé a neomezený počet vlastních dětí.


Další informace najdete zde