Běh pro hospic MEDICA v Návsí

8. října 2022 2.0 km

Návsí - areál NETIS, a.s. (Návsí 905) - NÁHRADNÍ TERMÍN

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}


Běh pro podporu mobilní hospicové péče. Před měsícem jsme museli z důvodu deštivého počasí zrušit naplánovanou akci „Běhu pro hospic v Návsí“. Nechceme se, ale vzdát, a proto jsme se dnes rozhodli, že to zkusíme znovu, již tuto sobotu. Museli jsem upravit možnosti doprovodných programů a vše přizpůsobili Běhu pro hospic.

Potřebujeme k tomu, ale Vaši pomoc, již nemáme prostor jinak než přes sociální sítě o tom říci všem, kteří by rádi podpořili tuto akci. Proto sdílejte a řekněte svým blízkým, kamarádům, že v sobotu na ně budeme čekat.

Přijďte si pro medaile a podpořte myšlenku mobilního hospice MEDICA Třinec.

Sobota 8. října 2022 od 9.00 – 12.00 hodin bude tým MEDICA na místě, a to za každého počasí. Máme napečené nádherné a voňavé perníkové medaile pro všechny účastníky "Běhu pro hospic v Návsí". Nejde o závod, ale podporu myšlenky mobilní hospicové péče MEDICA Třinec. Perničkové medaile byly napečeny dobrovolníky a nyní čekají na své vítěze.

Nikde se nepřihlašujete, nikde neposíláte registraci. Stačí jen přijít a podpořit akci na místě. Start je klouzavý, kdykoliv dojdete, obdržíte startovní číslo a jdete na trasu.

Netis, a.s. je náš hlavní spolupořadatel akce sobotního běhu pro hospic. Umožnil nám využít své pastviny pro zajištění trasy Běhu pro hospic. Po celou dobu akce bude k dispozici v rámci možností skupinové exkurze areálu a to v daných časech 9.30, 10.00, 10.30, 11.00 a 11.30 hodin. Projdete se s průvodcem areálem farmy dojnic, kde si poslechnete zajímavosti provozu, uvidíte i letošní telátka, ale hlavně mnoho a mnoho zemědělské techniky.

Trasa je tvořena okruhy v délce 2 Km.

Vede malebnými poli a je tvořena převážně zpevněným povrchem.

Je vhodná pro děti i dospělé a schůdná i sjízdná s kočárkem, na kole, či na odrážedle.

Start i cíl jsou na stejném místě v areálu Netis, kde je k dispozici prostor pro rozcvičení, občerstvení, zdravotník a místo pro výdej medailí.

Trasa začíná tunelem, na jehož konci je jediné náročné, nezpevněné místo. Dále pokračuje asi 1Km do kopce po polní cestě tvořené betonovými kvádry. Druhá polovina trati je pak z kopce, po zpevněné cestě.

Celá trasa je v obytné zóně, může se stát, že místní obyvatelé budou projíždět autem, proto prosím dbejte na bezpečnost a pohybujte se na kraji vozovky.

Účastníci mohou absolvovat trasu 2 Km (jeden okruh), 10 Km (5 okruhů), či běh na čas, kdy si mohou vyzkoušet uběhnout co nejvíce okruhů (omezeno časově koncem akce ve 12:00).

Časy a výkony se neměří a nezaznamenávají.

Každý účastník jakékoliv trasy dostane perníkovou medaili.

Pro Vaši představu jsme Vám trasu nafotili a můžete se kouknout, jak to na ni aktuálně vypadá.

Těšíme se na Vás a prosíme SDÍLEJTE mezi sebou...DĚKUJEME.Plánované trasy

Kategorie
  • Děti do 15 let doporučený dar 1
  • mládež od 15 let, dospělí doporučený dar 100

Povrch:
různorodý, vede mezi pastvinami

Převýšení:
minimální

Určena běžcům, trať je označena fáborky. Medaile pro všechny registrované účastníky. Okruh je možné běžet několikrát.


Harmonogram běhu

Zde Vám přínášíme přehledný časový plán celé události. Dostavte se prosím včas. Těšíme se na vaši účast.

  • 09:00zahájení akce

Další informace najdete zde