Běh pro Bárku

19. června 2021 2.0 km

Jihlava

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Připravujeme Běh pro Bárku 2021


V současné chvíli připravujeme reálný běh. Pokud bude vývoj epidemiologické situace nepříznivý, přesuneme Běh pro Bárku do individuální "virtuální" podoby běhu.

Covid-19 nás však neodradí!


Srdečně zváni jsou jednotlivci i rodiny, sportovci i amatéři, všichni ti, kteří chtějí pohybem přispět domácímu hospici Bárka.


Chceme si radost z pohybu a podpory Bárky – domácího hospice i tak naplno užít! Akce je součástí celorepublikové kampaně Běh pro hospice a zároveň i programu tradiční kulturní akce Jihlavské havíření 2021.

Výtěžek celé akce je na podporu Bárky – domácího hospice při Oblastní charitě Jihlava. Peníze ze startovného půjdou na zakoupení auta pro Bárku.


Hospicová péče prostřednictvím zdravotní, sociální, psychologické a duchovní podpory umožňuje těžce a nevyléčitelně nemocným prožít

poslední období svého života doma, v kruhu svých blízkých a podpořit jejich blízké v tomto náročném období.Plánované trasy

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
Trať je vhodná pro všechny běžce. Sjízdná i s kočárkem či na invalidním vozíku. Většinu tratě tvoří dlažba, asfalt, kostky.

Převýšení:
rovinatý

Trať je určena pro jednotlivce i rodiny, sportovce i amatéry, dospělé i děti.