Běh pro hospic MEDICA - IV. ročník Třinec

18. června 2024 1.0 km | 5.0 km | 21.0 km

Třinec - lesopark, start a cíl u atletického stadionu STARS, start je klouzavý, kdykoliv mezi 15.00 a 18.00 hodinou, půlmaraton je hromadný v 16.30 hodin. Trať přímo v lesoparku, označeno praporky a orientačními body. V cíli pak odměna v podobě perníkových medailí. I letos partnery akce jsou členové TJ TŽ orientační běh.

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Zajišťujeme bezplatné služby poskytující mobilní paliativní péči. Snažíme se o to, aby těžce nemocný člen rodiny mohl zůstat doma, netrpěl zbytečně bolestmi a konec života mohl prožít se svými blízkými. Hospicová péče vytváří důstojný prostor, v němž smrt a umírání neznamenají strach, utrpení a osamělost. Díky této výzvě a úhradě startovného můžete i letos přispět na provoz mobilního hospice. Běhy v roce 2024 budou realizovány v Třinci, Dolní Lomné (21.5.2024) a Komorní Lhotce (4.6.2024).


Na běhu v Třinci startujeme v areálu Třineckého lesoparku. V názvu máme "Běh", ale nejedná se o závod, časy ani trasu neměříme, jedná se především o podporu myšlenky mobilní hospicové péče v regionu. Každý účastník získává v cíli perníkovou medaili. Běh je určen pro širokou veřejnost. Pro všechny účastníky budou připraveny drobné dárkové předměty. Přihlášení je možné elektronicky, a na místě v den konání. Děti do 15 let jsou zdarma. Pro děti bude připraven skákací hrad. Na občerstvení a toalety je možné využít areál Třineckého lanáčku.


DĚKUJEME ZA KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA A JEHO PODPORU NAŠÍ ČINNOSTI!


V rámci Běhu pro Hospic se zapojil také Magistrát města Třince a jeho příspěvková organizace STARS, TJ TŽ Třinec Orientační běh, a dále bude akce podpořena Nadačním fondem Hyundai a Nadačním fondem Tesco.


AKCE SE BUDE KONAT ZA KAŽDÉHO POČASÍ :-) TĚŠÍME SE NA VÁS :-)


Plánované trasy

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
asfalt

Převýšení:
minimální

Pro širokou veřejnost

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
různý, asfalt, štěpka

Převýšení:
mírný

Trať v rámci lesoparku Třinec, po cestách a pěšinkách, označená fáborky

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 100

Povrch:
smíšený

Převýšení:
mírný

pro zdatné běžce, společný start v 16 hod.


Harmonogram běhu

Zde Vám přínášíme přehledný časový plán celé události. Dostavte se prosím včas. Těšíme se na vaši účast.

  • 15:00průběžný start

Další informace najdete zde